Vraj je spravodlivý
Ak je to pravda
potom asi nemá dosah na to
čo sa deje u nás
koľko sĺz denne napĺňa nebo
ťažie a padá na hlavy
ktoré sa občas pozrú hore
aby prosili
o niečo
vraj je spravodlivý ....
ale asi sa hnevá
na všetkých bez rozdielu
trpia nevinní
načieram ďalšiu nádobu
po okraj sa plní neprávom
tí ktorí sa snažia stávajú sa často
obetným baránkom
aby pokrytci
a tí
čo majú ledačo za ušami
mohli zdierať druhého
vraj je spravodlivý....
ale asi nemôže
ukázať ľuďom trochu ochoty
... asi nám na dnes ochorel
Dátum vloženia 3. 7. 2008 11:29milson5 
keď je spravodlivý ...
Básnička je vložená v kategórii Ostatné
Počet zobrazení básne 1296
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- winc
? )) pridem este raz.. ))
3. 7. 2008 12:27 - winc
ok )) trochu ma zmiatol zaver, ale po hlbsom sa ponoreni do basne som usudila, ze ti musim dat za pravdu.. fakt nám asi na dnes ochorel ))
3. 7. 2008 12:46 - Saphira
mne sa záver strašne lúbi
3. 7. 2008 15:42 - DAN VAN MAR
mne sa páči celá- je úplne obsahovo o inom ako zvykneš písať a ja milujem rozmanitosť takže paráda

3. 7. 2008 16:38 - milson5 (napísal autor básne)
dakujem Vam
4. 7. 2008 10:54

vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
