Basnicky.sk

Ursula13
Počet prihlásení: 47x
Posledné prihlásenie:
19. 12. 2011 18:46

Počet básní: 9
Počet príspevkov: 37

Odoberať RSS kanál
tohto autora RSS kanal


kontakt
Mail 13boss0013@gmail.com
Moji priatelia
krasovlaska
Nepochopeny

Ursula13

Autor je užívateľom od 21. 10. 2011

Mám na výber? Nie. Ostáva mi písať a násjť svoju cestu. Som korienok v rieke, ktorý ide v smere s ostatnými, no snaží sa byť niečim iný. Myslím, teda som, v mojom prípade to platí trocha inak, píšem, teda žijem.

Meno Roman
Priezvisko B.
Mesto Košice, Slovensko
Tu študujem/pracujem
Vek 33
Výška 195
Váha 86
Farba očí Nebesky modré
Farba vlasov Hnedé
Moje záľuby Som jeden kar zo sto, presto stále žijem prosto, sem tam so ztvrdnutým chvostom, nežijem pod mostom, žijem v detskej izbe ako mŕtvy pes, ale predsa živý, v duchu se svojím egom silný, pilný, životom smilný, nehrám ze seba ..... som neomylný, moj život hmlistý ale predsa čistý, snorí v mojej mysli, ako zmysli zbieram zásoby, nelutujem, prekážky, chyby z minulej doby, svoj život držím v rukách, ne v nelutostných mukách, mám hlavu hore, lútosť vo mne hluchá
Môj obľubený šport Futbal .... som redaktor športovéj stránky www.sport7.sk a bez futbalu by som si nevedel predstaviť deň. Najmä keď ide v TV liga majstrov.
Moja obľubená hudba Old school Rap, vypočujem si hocičo no inkliminujem prave k tomu rapu. Najmä počúvam N.W.A, Dr. Dre, Eminem, Ice Cube, Sting,Linkin Park, Rytmus,Easy E, Queen, Bryan Adams - srdcovka.
Môj obľúbený spevák Freddie Mercury, Toto Cutugno a Andrea Bocelli. Dalej Bob Marley a Dr. Alban.
Môj obľubený film Je ich fakt veľa, mám rád drámy, komédie, trilery. ALE AJ ROMANTIKA :D
Môj obľubený herec Anthony Hopkins, Bolek Polivka, Nicolas Gage, Antonio Banderas, Bruce Willis, Catherine Zeta Jones, Tom Hanks
Moja obľubená kniha Baba jaga na prechádzke so mnou. Nikdy som neprečítal Beletriu.
Môj obľubený autor ŽIVOT!!! Ten píše príbehy báječne.