Spávam,no snívať neviem
rátam čas
na zázrak čakám
dýcham,no nežijem
mám hlasné myšlienky
no nemám hlas.
Vietor odnáša slová
ohlas môjho trápenia
zvuk nesúci sa do prázdnoty
do tichého údolia.
Nemám nato byť čím niesom
a tým čo som už nechcem byť
len malá myška skrytá vo svete
čo tak byť už levicou
ale to nezvládnem
budem tu len stratená hniť.
Chodím,no nemám cieľ
mám spoločnosť
ale nie spoločníka
kto bude vedieť počuť ticho pier?
Posledná aktualizácia: 29. 6. 2009 20:21
Dátum vloženia 31. 5. 2009 12:43zuzana666 
malé nič
Básnička je vložená v kategórii Zaľúbené
Počet zobrazení básne 1896
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- HUD81
fajn...
31. 5. 2009 12:56

vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
