prišpendlený...
odtrhnem sa napotom
a nechám sa naopak pod stolom
nelíham si do trávy
s papraďou
chrústom
a čepelou
na ostrove
"Rezohlav"
je to len náhoda
že žirafám v krku zabehnem
a pozviecham v sebe seba
je to len skutočnosť
čo dojíma takmer k slzám
pravda je mrcha
a vždy býva rovnako drzá
môžem len byť
môžem len dýchať
a tajne sa nezabiť
vždy budeš ty -
kat mojich debát s ňou
vždy budeš s ním
a ja budem padať pred tebou
prišpendlený ...
odtrhnem sa
napotom
zatvoríš ...
... a ja budem visieť za plotom
Dátum vloženia 28. 6. 2008 22:04DAN VAN MAR 
som/nie som za plotom ?
Básnička je vložená v kategórii Smutné
Počet zobrazení básne 1522
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- sisi28
smutnučké páči sa mi prišpendleny
ležať v papradi v tráve to ja milujem

28. 6. 2008 22:20 - annita
hmmmm...zvlaaastne pocity z toho mam...aj sa mi tam veci pacili...konkretne tretia, stvrta, siesta strofa...ale aj casti kde to uz slo tazsie...pre mna osobne..."a pozviecham v seba seba"...viem co si tym sledoval...ale predsa len...


28. 6. 2008 23:13 - PeterPavol
a keď riadne tresne dvermi... (napríklad prievan)
spadneš na zem... ver mi
budeš v prachu zaprášený...
s jej východom slnka, tebe sa bude stmievať
29. 6. 2008 08:51 - predpolnocna a.
...
29. 6. 2008 11:38 - DAN VAN MAR (napísal autor básne)
a čo som tým teda sledoval annita?
ved prezrad mi nech viem inak vďaka všetkým

29. 6. 2008 11:54

vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
