888pistalka 
Ťažké!:(
Je ťažké povedař nie,keď toho človeka stále ľúbiš je ťažké ,keď sa ti za ním cnie a stále za ním smútiš.Je ťažké,kým ho zo svojho srdiečka definitívne vymažes,ale to je tak stršne ťažké vymazať ho, keď ho stále miluješ:(
Dátum vloženia 22. 12. 2007 07:49Básnička je vložená v kategórii Smutné
Počet zobrazení básne 1438
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
