Basnicky.sk

fdz  Zobraziť/skryť lištu autora

Svetlo v tme

Kráčam,
ani neviem kde,
svetlo kráča popri mne,

boli svety,
krásy snov,

preblesklo
a bolo mnou.

Sila v moci súdená,
a v tej noci mámená.

Krása kráča temnou tmou,
poberá sa za tebou.

Koniec cítim na dosah,
ako konce prstov.

Krása v tme je ukrytá.

Kráčam hustou tmou,
poteší ťa myšlienkou,
bude svetlo za tou hmlou.
Dátum vloženia 16. 12. 2007 21:16
Básnička je vložená v kategórii Ostatné
Počet zobrazení básne 2026
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah

Odoberať RSS kanál tohto autora RSS kanal

linky Uložit a zdieľať

Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti

Komentáre k básničke
  1. nereg. predpolnocná

    vies je o tme..pekná...

    17. 12. 2007 00:06
  2. nereg. Saphira

    aj tma je krasna....

    17. 12. 2007 21:13
  3. nereg. kenya

    mmhm dobre

    19. 12. 2007 22:58