Smútok ma každý deň prepáda
žiaľ a bolesť v mojom srdci prebýva
nedokážem sa s tým vyrovnať
nedokážem ťa prestať milovať
bolesť je krutá priateľka
žiaľ mi slzami oči zakrýva
dušu mi mrak zastiera
a nejak sa v nej zabýval
neviem sa zbaviť tej bolesti,
čo mi pernikla do špiku kostí,
beznádej ma prepadá
a stále vo mne ostáva
som zlá na celý svet
hnevám sa na teba
cesty späť pre mňa niet
hnevám sa na celý svet
ako sa tej bolesti zbavím
ako dokážem zabudnúť
ako sa dá myšlienky
a spomienky z hlavy vyhodiť
prečo som ťa vlastne stretla?
aby som sa ešte viac trápila?
prečo si sa mi v živote objavil?
aby si bol dalším čo ma potrápil?
Som zlá ja to viem
dátum vloženia
29. 5. 2007 20:53
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah29. 5. 2007 20:53
Básnička je vložená v kategórii Smutné
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- malý klaun
rúčku tvoju zviera
modrinou ti farbí nebo
prinesie ti z neho kameň
obalený nehou
to krásne divé
a sprosté domáce zviera
on
ja
...
29. 5. 2007 21:59 - nereg. kvetinka
zaujímavý postoj len mu akosi nerozumiem...ale je to pekné
30. 5. 2007 21:23
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
