Basnicky.sk

Som zlá ja to viem

Smútok ma každý deň prepáda
žiaľ a bolesť v mojom srdci prebýva
nedokážem sa s tým vyrovnať
nedokážem ťa prestať milovať

bolesť je krutá priateľka
žiaľ mi slzami oči zakrýva
dušu mi mrak zastiera
a nejak sa v nej zabýval

neviem sa zbaviť tej bolesti,
čo mi pernikla do špiku kostí,
beznádej ma prepadá
a stále vo mne ostáva

som zlá na celý svet
hnevám sa na teba
cesty späť pre mňa niet
hnevám sa na celý svet

ako sa tej bolesti zbavím
ako dokážem zabudnúť
ako sa dá myšlienky
a spomienky z hlavy vyhodiť

prečo som ťa vlastne stretla?
aby som sa ešte viac trápila?
prečo si sa mi v živote objavil?
aby si bol dalším čo ma potrápil?
dátum vloženia
29. 5. 2007 20:53
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Básnička je vložená v kategórii Smutné
linky Uložit a zdieľať

Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti

Komentáre k básničke
  1. malý klaun

    rúčku tvoju zviera
    modrinou ti farbí nebo
    prinesie ti z neho kameň
    obalený nehou
    to krásne divé
    a sprosté domáce zviera
    on
    ja
    ...

    29. 5. 2007 21:59
  2. nereg. kvetinka

    zaujímavý postoj len mu akosi nerozumiem...ale je to pekné

    30. 5. 2007 21:23