Basnicky.sk

Koncim s tebou

Ľúbila som ťa krásne,
no tým to hasne.
Neprišiel si,keď si mal,
že prečo si síce povedal,
ale viac si ma už nepozval,
a tak si ma už nedostal.
Ľúbila som ťa a teraz tiež,
ty si to vedel a aj to vieš!!!
dátum vloženia
5. 11. 2006 20:54
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Básnička je vložená v kategórii Smutné
linky Uložit a zdieľať

Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti

Komentáre k básničke
  1. D.E

    no tak vecne odpustenie...ale u mna to nesplnilo ani minimalne kriteria....

    5. 11. 2006 21:02
  2. nereg. S

    priehladne nudne ohrane klise

    sposbuje to pouzitie velmi jednoduchych rymov
    kt. v podste vedu teba a nie ty ich

    6. 11. 2006 10:14