Kedy ta zas uvidim???
Kedy budes opät môj???
Ved ja ta lubim....
Vrat sa spät,anjel môj...
Kde ta mam hladat???
Kde len mozes byt???
Uz nechcem sama padat,
uz nechcem tu dlhu nit...
Mam toho uz dost,
nevladzem ist dalej...
daj mi laska aspon jednu nadej...
Preco si tak daleko???
Preco sa nevratis???
Preco ma este trapis???
Ja ta uz nechapem...
Ja uz dalej nevladzem...
Dátum vloženia 1. 5. 2006 19:39digina 
Preco si odisiel???
Básnička je vložená v kategórii Zaľúbené
Počet zobrazení básne 1565
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
