Mal som krásny sen,
že s tebou kráčam len,
kráčame spolu ruka v ruke,
ale naša láska je ešte v záruke,
Je taká krehká a zraniteľná,
ale predsa dosť viditeľná,
dôverivo pôsobí,
preto mi ťa každý závidí,
Na prvý pohľad je všetko jasné,
také prekrásne,
Ale kde nastala chyba?
Kde sa nám vytratila neha?
To nik nevidí ,
keby hej tak už nám nezávidí,
Kam sa podela tá iskra lásky?
Prečo nám po nej ostali len hádky?
Je na to len jedno vysvetlenie,
a to tvoje neskoré prebudenie,
Prebudenie zo sna ,
ktorý sa stal tvojou nočnou morou,
Všetko začalo tak nevinne,
ale predsa v jednej rovine,
Lenže neskoro si si to všimla,
že si všetkému na vinne,
Náš prvý bozk,
naše prvé milovanie,
na to si už nepamätáš?
Všetko si to utopila v hlbokom bahne,
Ale až tam na dne,
až tam naša láska lahne,
možno niekto iný,
na tom dne po nej siahne.
Dátum vloženia 13. 5. 2012 14:45mikino 
Sen o láske
Básnička je vložená v kategórii Zaľúbené
Počet zobrazení básne 2443
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- krasovlaska
No, dalsi, co si mysli, ze zeny su ku.vy..
mmm, neviem, ci mam do nej zabrdat, chapem tvoj vylev..tak len tolko, ze ma velmi brzdia tie nutene rymy...a dalej radsej pomlcim, lebo o sl. krasovlaske bude dalsi vylev.
13. 5. 2012 16:28
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
