Kúp:
V Lidli...
20dg salámy
cesnak
uhorky
zemiaky 3 kg ak budú po 9.
maso pol kila-bravčové pľecko
CHLEBA!!!
čokoláda v akcii!!!-tá červená
1 pivo
slivovica
a nie že prídeš ožratý!!!
Mám ťa rada.
Dátum vloženia 3. 1. 2011 15:22Stuno 
Odkaz.
Básnička je vložená v kategórii Zaľúbené
Počet zobrazení básne 1958
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- Mrakoplaš
no tu aspoň vidieť tú iróniu a aj istú formu vtipu, ale tak vcelku dobre si vystihol niektoré vzťahy...
3. 1. 2011 16:08 - Stuno (napísal autor básne)
OOOOooooo
3. 1. 2011 16:59 - papilio_ulisses
pobavil som sa. ta posledná veta tomu dáva šmrnc.
..a to bravčové pĽecko nemá chybu...

3. 1. 2011 22:06

vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
