Basnicky.sk

fabici  Zobraziť/skryť lištu autora

Zasiala si bolesť

Semienka už klíčia,
predierajú sa mi
cez kožu,

boľavo pučia,

stoj čo stoj
sa chcú predrať
do neosvetleného exteriéru.

Budem ich svedomito
zalievať slzami,
každý deň,
môžeš sa spoľahnúť.

Ak jedného dňa prídeš,
nájdeš ma vysušeného,

ale plody,
tie si kľudne vezmi.
Sú tvoje.
Dátum vloženia 24. 6. 2009 10:10
Básnička je vložená v kategórii Smutné
Počet zobrazení básne 2750
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah

Odoberať RSS kanál tohto autora RSS kanal

linky Uložit a zdieľať

Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti

Komentáre k básničke
  1. Weronika

    páči sa mi

    24. 6. 2009 10:51
  2. kristinaa

    ano ...pekné ...tak nežnejšie si to vykreslil , ale
    čím viac chcem bolesť obísť..tým viac ma ešte väčšia nájde...

    24. 6. 2009 12:35
  3. fabici (napísal autor básne)

    Weronika, kristinaa: dakujem vam za odozvu

    24. 6. 2009 18:31
  4. nickmyname49

    Mne sa páči tiež, pekne

    25. 6. 2009 13:09
  5. fabici (napísal autor básne)

    Srdecne ti dakujem

    25. 6. 2009 17:24