Semienka už klíčia,
predierajú sa mi
cez kožu,
boľavo pučia,
stoj čo stoj
sa chcú predrať
do neosvetleného exteriéru.
Budem ich svedomito
zalievať slzami,
každý deň,
môžeš sa spoľahnúť.
Ak jedného dňa prídeš,
nájdeš ma vysušeného,
ale plody,
tie si kľudne vezmi.
Sú tvoje.
Dátum vloženia 24. 6. 2009 10:10fabici 
Zasiala si bolesť
Básnička je vložená v kategórii Smutné
Počet zobrazení básne 2750
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- Weronika
páči sa mi
24. 6. 2009 10:51 - kristinaa
ano ...pekné ...tak nežnejšie si to vykreslil , ale
čím viac chcem bolesť obísť..tým viac ma ešte väčšia nájde...
24. 6. 2009 12:35 - fabici (napísal autor básne)
Weronika, kristinaa: dakujem vam za odozvu
24. 6. 2009 18:31 - nickmyname49
Mne sa páči tiež, pekne
25. 6. 2009 13:09 - fabici (napísal autor básne)
Srdecne ti dakujem
25. 6. 2009 17:24

vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
