Basnicky.sk

starrkey  Zobraziť/skryť lištu autora

rozbite detstvo

v pozadí
počuť
len smiech
miestnych kolotočiarov
ich mľaskajúce lásky
čo po dvoch týždňoch
odletia
štrnganie poldecákov
kopcovito plnených
na lepkavom stole
s cukrovou vatou
vo vlasoch
rozkošnou jamkou
v oboch lícach
padáme do trávy
ufúľaní letom
sme ako šteňatá
čo hľadajú cestu domov
a nechcú
meniť smer

vystrelil si
miesto ruže
plnej gýču
zasiahol mňa
myslela som
že sú slepé
krvácam
rozmazaným rúžom
lepím si vlasy
prší
len nado mnou
vyležaný trávnik
udupala radosť
v mäkkých papučiach
s ostrohami
vypli sa svetlá
v maringotkách
ozýva sa
skromné dúfanie
ráno odchádzame
Dátum vloženia 23. 6. 2009 17:32
Básnička je vložená v kategórii Ostatné
Počet zobrazení básne 1337
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah

Odoberať RSS kanál tohto autora RSS kanal

linky Uložit a zdieľať

Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti

Komentáre k básničke
  1. fabici

    Taktiez podareny kusok...

    23. 6. 2009 20:29
  2. starrkey (napísal autor básne)

    taktiez dakujem...

    24. 6. 2009 09:15
  3. Weronika

    veľmi pekné, poklona

    24. 6. 2009 09:58