Dám ti dušu,
tak chystaj na stôl,
no podávaj ju
zastudena.
Ostal som
len škrupinkou
z rozbitého vajca.
Tak po kúskoch
skladám sa
znova.
Dátum vloženia 26. 1. 2009 07:48Jano1351 
Hľadám kúsky svojho ja
Básnička je vložená v kategórii Ostatné
Počet zobrazení básne 1221
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- milson5
v tejto basni pouzivas zbytocne vysvetlujuce tak a to 2x
Ostal som
len škrupinkou
z rozbitého vajca
tu je zase zbytocne slovko rozbitého aspon z mojho pohladu
a este si pouzil inverziu skladám sa
namiesto sa skladám
asi tolko ...
26. 1. 2009 07:58 - Jano1351 (napísal autor básne)
beriem, keď sa na to teraz dívam to "tak" tam nemusalo byť, som vďačný za ohlas, aj kritika poteší.
26. 1. 2009 08:04 - kristinaa
ano suhlasím s Milanom.....
skoda bolo versa z rozbitého ...lebo skrupinka uz definuje odlomený pocit
, alebo pocit ubohosti ..voči niecomu..neviem čomu...aj ked si ochotný obetovat vlastne všetko ...
ale vzdy sa vsetko nevydarí..v niektorých básnach mas pekne symboliky aj prirovnania..tak ok

26. 1. 2009 12:29 - zafirus
myslím si že Jano chcel povedať že je rozbitý poriadne preto to ešte viac zdôraznil svoj stav Takže ani s Milanom ani s tebou Kristína nesúhlasím
26. 1. 2009 21:21 - Universal Traveler
cim viac to chcel zdoraznit, tym to mal menej a vycibrenejsim slovom opisat, nech to citatel nema ako na tacke, ale ako dobre ukryty darcek
26. 1. 2009 21:29 - Lorros
páči sa mi to
26. 1. 2009 21:43 - Jano1351 (napísal autor básne)
UT....nejak som nemal chuť sa hrať so slovíčkami...zafirus to vystihol...ale teraz keď ma tá depka prešla by som sa mohol pokúsiť o niečo lepšie
Lorros, tebe ako vždy vďaka
26. 1. 2009 22:45

vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
