Ty si moja hviezda,
svieť mi každý deň,
Tebe sa to nezdá,
je to ako sen...
Bozkávaj ma,
objímaj ma
ja to veľmi chcem,
JE TO AKO SEN...
Je to veľmi čudné,
ale ja to vážne chcem,
Ale vidím ako ty!!! :(
ja ťa sledujem.
Miluj ma ako ja Teba,
si ako anjelik z neba
Milujem Teba.
Chcem aspon málo s Teba...
Dátum vloženia 17. 6. 2008 20:0810_lucka_10 
Moja hviezda... :))
Básnička je vložená v kategórii Zaľúbené
Počet zobrazení básne 1470
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- sinuhe
prve tri strofy este celkom hej..ta posledna je zla a zbytocna
17. 6. 2008 20:39 - 10_lucka_10 (napísal autor básne)
precvo by bola zbytocna ?? no ukaz tvoje basne 
9. 7. 2008 18:48 - rohlík

3. 9. 2008 23:01 - jonqa
...no mne sa nepaci ani jedna strofa
4. 9. 2008 16:33

vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
