Basnicky.sk

10_lucka_10  Zobraziť/skryť lištu autora

Moja hviezda... :))

Ty si moja hviezda,
svieť mi každý deň,
Tebe sa to nezdá,
je to ako sen...

Bozkávaj ma,
objímaj ma
ja to veľmi chcem,
JE TO AKO SEN...

Je to veľmi čudné,
ale ja to vážne chcem,
Ale vidím ako ty!!! :(
ja ťa sledujem.

Miluj ma ako ja Teba,
si ako anjelik z neba
Milujem Teba.
Chcem aspon málo s Teba...
Dátum vloženia 17. 6. 2008 20:08
Básnička je vložená v kategórii Zaľúbené
Počet zobrazení básne 1470
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah

Odoberať RSS kanál tohto autora RSS kanal

linky Uložit a zdieľať

Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti

Komentáre k básničke
  1. sinuhe

    prve tri strofy este celkom hej..ta posledna je zla a zbytocna

    17. 6. 2008 20:39
  2. 10_lucka_10 (napísal autor básne)

    precvo by bola zbytocna ?? no ukaz tvoje basne

    9. 7. 2008 18:48
  3. rohlík


    3. 9. 2008 23:01
  4. jonqa

    ...no mne sa nepaci ani jedna strofa

    4. 9. 2008 16:33