Šťastie je ako kvietok sedmokrásky,
ktorý ti dávam z "vrúcnej lásky".
Láska je ako ruža pichľavá,
keď jeden druhého podvedie,
obidvoch popichá.
A preto nechcem aby si,
spoznal kto som a ako veľmi Ťa milujem,
pozrel mi priamo do očí,
a povedal: "Nie, ďakujem!"
Takto tŕne ruže nepichajú,
moje srdce nekrváca.
Hoci volá, prosí,
túži spoznať, čo je "pravá láska".
Tvoj ANONYM
(pre teba M.)
Dátum vloženia 5. 2. 2008 08:35nereg. tina 
Valentínska báseň 1 - "Anonymná"
Básnička je vložená v kategórii Zaľúbené
Počet zobrazení básne 3275
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- nereg. duri
po precitani tejto basnicky som uplne hotovy


ja by som to zaradil do Matice Slovenskej keby to slo.brilantne!!!!!!!!!!!


5. 2. 2008 19:16 - nereg. tina (napísal autor básne)
ďakujem, ale na to aby som sa dostala do Matice musím ešte veľmi veľa písať
5. 2. 2008 19:26 - nereg. milson5
tak tato basen je ... krasna
6. 2. 2008 07:58 - nereg. tina (napísal autor básne)
ďakujem Mils
6. 2. 2008 08:29

vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
