Basnicky.sk

fdz  Zobraziť/skryť lištu autora

Cháp že túžba je túžba

boli by sme šťastní
keby sme sa my dvaja
konečne našli

mohli by sme spolu
robiť krásne veci
ktoré patria k ľudom
k sebe lásku

cítiacim

mohli by sme iným
o nej spolu povedať
nemuseli sme sa báť

boli by sme šťastní
keby sme sa našli

aby ani jeden z nás
nemusel by svetom
chodiť

opustený

smútiac
viac
Dátum vloženia 15. 12. 2007 23:31
Básnička je vložená v kategórii Ostatné
Počet zobrazení básne 1860
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah

Odoberať RSS kanál tohto autora RSS kanal

linky Uložit a zdieľať

Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti

Komentáre k básničke
  1. Woodhill

    pekne

    15. 12. 2007 23:57
  2. sinuhe

    dobra

    16. 12. 2007 00:24
  3. šašo

    na konci mi je tam trošilinku navyše buď opustený, alebo smútiac (ale to len môj najsubjektívnejší názor)
    inak fajn
    ešte trošku to pozlátiš obrazmi vyzlečieš do krásy myšlienku...a nakoniec prídeš na to že by si to aj úplne inak napísal

    žartujem, ale cítim že máš na oveľa viac

    16. 12. 2007 08:08
  4. šašo

    ...jo ešte ten názov mi úplne všetko prezradil skôr ako som začal čítať... viem, som šašo

    16. 12. 2007 08:09
  5. nereg. predpol.atrap

    pre mňa ok

    16. 12. 2007 23:03