Vidím utrápeného chlapca,
sedí v tmavom rohu.
Zapisuje si riadky do notesa,
snaží sa tak zabiť nočnú moru.
Stále píše a píše svoje pocity do toho notesa.
Od únavy pero púšťa na zem
a oči mu sila noci zaviera.
Znovu sa ocitá v krajine nočná mora…
Zrazu sa chlapec prebudil celý vystrašený
a čo je na tom najhoršie, na srdci zlomený.
A takto sa to opakuje každý Boží deň,
až kým nepovie:,, Bol to iba sen.‘‘
Dátum vloženia 14. 12. 2007 21:01ZiDANE 
O jednom chlapcovi
Básnička je vložená v kategórii Zaľúbené
Počet zobrazení básne 3267
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl



