Postrelil som srnu, nechtiac, z gumapušky,
Teraz si ju vkladám do vlhkej osušky,
Je dosti ťažká, myslím že ju nechám tu,
Ostane tu len tak na pospas osudu.
Prídu ježky, vezmú si ju so sebou,
Určite z nej budú mať aspoň tridsať obedov.
Vravia.. naše sily nestačia, pomôž nám ju vziať,
Ale následne nato sa stal veľký zvrat,
Srna skokom ponad ker odskočila závratne,
Ona žije, to je dobre, nemusím platiť výpalné...
Dobrý pocit
dátum vloženia
12. 12. 2007 23:22
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah12. 12. 2007 23:22
Básnička je vložená v kategórii Ostatné
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- sinuhe

12. 12. 2007 23:25 - fdz
mmh ok
13. 12. 2007 00:16 - nereg. xb

13. 12. 2007 11:45 - nereg. Ywek
ZA JEDEN STEZA HE
17. 12. 2007 23:10
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
