Basnicky.sk

Dobrý pocit

Postrelil som srnu, nechtiac, z gumapušky,
Teraz si ju vkladám do vlhkej osušky,
Je dosti ťažká, myslím že ju nechám tu,
Ostane tu len tak na pospas osudu.
Prídu ježky, vezmú si ju so sebou,
Určite z nej budú mať aspoň tridsať obedov.
Vravia.. naše sily nestačia, pomôž nám ju vziať,
Ale následne nato sa stal veľký zvrat,
Srna skokom ponad ker odskočila závratne,
Ona žije, to je dobre, nemusím platiť výpalné...
dátum vloženia
12. 12. 2007 23:22
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Básnička je vložená v kategórii Ostatné
linky Uložit a zdieľať

Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti

Komentáre k básničke
  1. sinuhe


    12. 12. 2007 23:25
  2. fdz

    mmh ok

    13. 12. 2007 00:16
  3. nereg. xb


    13. 12. 2007 11:45
  4. nereg. Ywek

    ZA JEDEN STEZA HE

    17. 12. 2007 23:10