Ako malé divčatko vedela som že niekde je,
je niekto, kto ma miluje.
Rástla som a snívala o tom,
že ho stretnem a budem pri ňom.
Keď som ho konečne stretla,
láska vo mne stále kvitla,
teraz viem že on je ten pravý,
ten jediný moj milovaný.
Zalúbiť sa je krásne,
na začiatku je to plné vášne,
láska časom neubúda ako mnohí vravia,
veď pravé city sa nikdy nezastavia.
Si moja láska si môj svet,
si to jediné, čo ja môžem chcieť.
Si nádej, si šťastie,
si to jediné prečo moje srdce rastie.
Dátum vloženia 12. 12. 2007 12:27BUBLlNKA 
Pre teba
Básnička je vložená v kategórii Zaľúbené
Počet zobrazení básne 2076
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl


