Basnicky.sk

Aj to sa stáva

Mesto už dávno spí
je smutná čierna noc
len ty láskou zničená
voláš slzy na pomoc.

Ulice už vychladli
stratili sa v tieni noci
spomienka spať nedá
trápenie a bolesť v srdci.

Hviezdy zdobia oblohu
na ktorej niekto spí
niekto kto ťa miloval
láska už ťa nevidí.
dátum vloženia
13. 11. 2007 22:01
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Básnička je vložená v kategórii Smutné
linky Uložit a zdieľať

Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti

Komentáre k básničke
Neboli pridané, žiadne komenátre