Mesto už dávno spí
je smutná čierna noc
len ty láskou zničená
voláš slzy na pomoc.
Ulice už vychladli
stratili sa v tieni noci
spomienka spať nedá
trápenie a bolesť v srdci.
Hviezdy zdobia oblohu
na ktorej niekto spí
niekto kto ťa miloval
láska už ťa nevidí.
Aj to sa stáva
dátum vloženia
13. 11. 2007 22:01
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah13. 11. 2007 22:01
Básnička je vložená v kategórii Smutné
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
