Hladim na nebo,
je krasne, je nekonecne.
Vydim hviezdu,
su ich tam tisice,
no ja vydim iba tu jednu.
Vydis ju aj ty?
Ta hviezda to je ona.
Ked stala pri nas
mala ju v sebe ukrytu.
Dnes to uz viem,
plamienky v ociach
a nadherny smiech.
No dotknut sa jej uz nemozem.
Divas sa na svet z vysky,
uz nie je ciernobiely, ani ruzovy,
je bezhranicny, je nadherny.
Si stale s nami, stale v nas.
Pocujem tvoj hlas v sume listia zas a zas.
Kvapky dazda kropiace moju tvar
skryvaju slzy, aj moj zial.
Smutok
dátum vloženia
19. 10. 2007 19:19
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah19. 10. 2007 19:19
Básnička je vložená v kategórii Smutné
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- Trauma
Pozor na pravopis...
20. 10. 2007 15:30
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
