LUTUJEM
LUTUJEM,ze som ta vobec spoznala.Lutujem ze som ti srdce dala.Lutujem ze som sa zalubila..Lutujem,chvile smutku,placu ba aj chvile radosti.Lutujem,vsetko co suvisi s tebou!V mojom srci je len smutok,zial ba aj velka lutost k tebe citena!!!...:(...
dátum vloženia
19. 10. 2007 19:05
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah19. 10. 2007 19:05
Básnička je vložená v kategórii Smutné
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- Trauma
Prepáč,ale zdá sa mi to mierne otrepané a infantilné.
20. 10. 2007 15:30 - nereg. anonym
suhlasim s "traumou".. toto povazdujes za basnicku??? je to normalne vyslovenie citov ked si podrazdena :-(( je mi luto
21. 10. 2007 12:39
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
