Basnicky.sk

LUTUJEM

LUTUJEM,ze som ta vobec spoznala.Lutujem ze som ti srdce dala.Lutujem ze som sa zalubila..Lutujem,chvile smutku,placu ba aj chvile radosti.Lutujem,vsetko co suvisi s tebou!V mojom srci je len smutok,zial ba aj velka lutost k tebe citena!!!...:(...
dátum vloženia
19. 10. 2007 19:05
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Básnička je vložená v kategórii Smutné
linky Uložit a zdieľať

Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti

Komentáre k básničke
  1. Trauma

    Prepáč,ale zdá sa mi to mierne otrepané a infantilné.

    20. 10. 2007 15:30
  2. nereg. anonym

    suhlasim s "traumou".. toto povazdujes za basnicku??? je to normalne vyslovenie citov ked si podrazdena :-(( je mi luto

    21. 10. 2007 12:39