nikdy som nic nemala hoci davno nie som mala tužim mat len jedneho ktory je pre mna priliz daleko.
verim laska že ked prides budeme spolu a dam ti svoju lasku velku.
S tebou sa chcem tulat a byt s tebou povedat ti drz mi ruku nepust ma.
ked ta citim som ako v raji a nikdy ta neopustit
Dátum vloženia 7. 10. 2007 11:14sweet angel 
prajem si teba
Básnička je vložená v kategórii Priania
Počet zobrazení básne 3197
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
