Basnicky.sk

bad_angel11  Zobraziť/skryť lištu autora

Ked ma raz opustis

Ked sa raz vsetko krasne pominie,
ked si ma smutok nezne privinie,
ked na mna raz zabudnes,
a ja pochopim ze to nie je dnes,
budem sa znazit aby sa to vobec nestalo,
ved ty nestojis za malo,
lubim ta ako len najviac viem,
viem ze laska nie je len sen.
Dátum vloženia 9. 8. 2007 13:30
Básnička je vložená v kategórii Smutné
Počet zobrazení básne 2244
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah

Odoberať RSS kanál tohto autora RSS kanal

linky Uložit a zdieľať

Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti

Komentáre k básničke
Neboli pridané, žiadne komenátre