Každodenný hnev
nenávisť dvíha
nevysvetlený skutok
odpustiť sa nedá
preklínať Ťa budem
do posledného dňa
tvojou zbabelosťou
u mňa si prehral
budeš len slaboch
a ním aj ostaneš
sám si sa uväznil a
prišiel rad aj na teba
ja sa možno oslobodím
a ty utrápiš zaživa
tichý väzeň sa z Teba stane
a mučiareň začne fungovať
Ja ti už nepômôžem
oceniť si to nevedel
Tak tŕp si aj ty,
veď predsa ty si to spustil...
... Zbabelec ...
HNEV,ZLOSŤ,VÝKRIK
dátum vloženia
14. 7. 2007 00:14
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah14. 7. 2007 00:14
Básnička je vložená v kategórii Smutné
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- milson5
tak tato basen mi vyrazila dych ....
je super napisana s velmi vystiznym obsahom a energiou, velmi sa na mna hodi takmer 100 percentne
dakujem
najlepsie co som dnes precital klobuk dole
15. 7. 2007 22:45 - nereg. dummy
fakt dobré...1*
klobúk snatý dole...
kolená šúchajú sa o zem...
oči obdivuju špinu na podlahe...
pery samotou praskajú..pocitujú trýzen..
17. 7. 2007 08:23 - nereg. sv111
no pripada mi ze prajes niekomu co by si sebe nikdy nepriala...hnev chapem
18. 8. 2007 22:29
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
