…ako kŕmiť dieťa zo svojich pŕs,
Keď roztvorí svoju malinkatú náruč
A dá mi milióny pús.
Aj keď zo strachu
O tieto moje lásky,
Mi na tvár
vystúpia vrásky.
Že často mi slzy strachu bude
Vánok –sušiť a ovievať-
Dôležitým však je
lásku im dať
a do náruče ich vziať.
Predovšetkým však -
nadovšetko ich milovať.
Dátum vloženia 2. 6. 2007 16:36habibi 
Nič krajšie nepoznám…
Básnička je vložená v kategórii Ostatné
Počet zobrazení básne 3268
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- HUD81
Túžim mať so svojou vysnene milovanou deti - veľmi by som to chcel a túžim deliť svoju lásku medzi nich...
2. 6. 2007 16:40 - habibi (napísal autor básne)

Dakujem tajnemu hodnotiacemu
2. 6. 2007 16:41 - HUD81
Teba obdivujem, cítiš tak ako by som to vždy chcel, aby to tak cítila aj ona...
2. 6. 2007 16:44 - habibi (napísal autor básne)
prajem ti vela stastia Hud....
prajem ti citit vonu tú -
lebo tak nadherne moze voniat
iba dieta....
ked pritisnes si ho na prsia,
a uvidis ako odfukuje,
ked grgne, oblinka ťa
aj to bude laska pre tvoje dieťa.

2. 6. 2007 16:45 - Siuska
peknéé
2. 6. 2007 17:43 - habibi (napísal autor básne)
siuska,
dakujem
5. 6. 2007 00:41 - pluk

5. 6. 2007 14:16 - nereg. habibi
Pluk žmurk
27. 7. 2007 21:54 - lajko71
jej krásne to vedia iba mami
2. 12. 2009 22:29

vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
