Ako si mám vybrať?
Obaja ste krásni,
obaja ste vzdialení,
obaja ste moji milovaní.
Ako si mám vybrať?
Oboch vás trápim,
po oboch túžim,
oboch vás ľúbim.
Tak ako si mám vybrať?
Ja sa tu trápim...
Dátum vloženia 26. 5. 2007 22:57ariedna1 
Ako si mám vybrať?
Básnička je vložená v kategórii Smutné
Počet zobrazení básne 2048
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- malý klaun
nevyberaj...ži
a ver, že raz
...raz príde ten pravý
27. 5. 2007 18:40
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
