Basnicky.sk

bruno  Zobraziť/skryť lištu autora

S.S.S.

Si zlodej,
ukradla si moje city,
si anjel,
ktorý moju lásku cíti.

Si najomníčka,
môjho srdca a tela,
si Lilinka,
patríš mi celá.

Som sebec,
nikomu Ťa nepožičiam,
som vedec,
celú Ťa preskúmam.

Som prezident,
si prvá dáma,
som pacient,
tak vylieč ma.

Sme dvojka,
všetci o tom viete,
sme rozprávka,
najkrajšia na svete.

Sme zaľúbení,
Ty do mňa a ja do Teba,
sme zamilovaní,
nevydržíme bez seba.
Dátum vloženia 30. 3. 2007 09:24
Básnička je vložená v kategórii Zaľúbené
Počet zobrazení básne 2494
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah

Odoberať RSS kanál tohto autora RSS kanal

linky Uložit a zdieľať

Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti

Komentáre k básničke
  1. nereg. klarka8989

    Nieje to zle,celkom o.k. basen

    1. 4. 2007 15:21
  2. bruno (napísal autor básne)

    velmi pekne dakujem

    1. 4. 2007 21:26
  3. nereg. Lili

    Tato basen sa mi paci asi najviac zo vsetkyx...

    2. 4. 2007 18:35
  4. bruno (napísal autor básne)

    dik lili

    2. 4. 2007 19:12
  5. klarka8989

    celkom dobre to je,paci sa mi to.moj havinko sa vola bruno

    18. 4. 2007 19:25
  6. bruno (napísal autor básne)

    he tak moj sa vola Maxo

    22. 4. 2007 21:37