Si zlodej,
ukradla si moje city,
si anjel,
ktorý moju lásku cíti.
Si najomníčka,
môjho srdca a tela,
si Lilinka,
patríš mi celá.
Som sebec,
nikomu Ťa nepožičiam,
som vedec,
celú Ťa preskúmam.
Som prezident,
si prvá dáma,
som pacient,
tak vylieč ma.
Sme dvojka,
všetci o tom viete,
sme rozprávka,
najkrajšia na svete.
Sme zaľúbení,
Ty do mňa a ja do Teba,
sme zamilovaní,
nevydržíme bez seba.
Dátum vloženia 30. 3. 2007 09:24bruno 
S.S.S.
Básnička je vložená v kategórii Zaľúbené
Počet zobrazení básne 2494
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- nereg. klarka8989
Nieje to zle,celkom o.k. basen
1. 4. 2007 15:21 - bruno (napísal autor básne)
velmi pekne dakujem

1. 4. 2007 21:26 - nereg. Lili
Tato basen sa mi paci asi najviac zo vsetkyx...
2. 4. 2007 18:35 - bruno (napísal autor básne)
dik lili
2. 4. 2007 19:12 - klarka8989
celkom dobre to je,paci sa mi to.moj havinko sa vola bruno
18. 4. 2007 19:25 - bruno (napísal autor básne)
he tak moj sa vola Maxo
22. 4. 2007 21:37
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
