PREPÁČ POZVAL MA DRUHÝ
takýchto odpovedí bolo veľa
a krutosť týchto slov, vravela
mam ťa rada
ale ako kamaráda
v papieri diera
v mysli medzera
kde je ta kráska nevinná
veď to je tá smutná dievčina
chce sa mi kričať
chce sa mi smiať
ach... ja blbec aj tak ju mam rád
prečo mi to spravila
žeby to bola moja vina
ťaží ma váha týchto otázok
na odpovede nemám nárok
možno ublížiť mi nechcela
svoje city presvedčiť nevedela
a preto si ho vymyslela
Dátum vloženia 13. 3. 2007 23:33nostalgi 
nechcený (pokr. nepochopená/ý)
Básnička je vložená v kategórii Smutné
Počet zobrazení básne 2173
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
