Keď odišiel niekto,koho si mal rád
zostal žial ti iba.
Spomenul si si naňho tisíckrát
a zistil, že ako veľmi ti už chýba.
Chýbajú ti jeho nežné dotyky,modré oči a krásna tvár
chýba ti všetko čo ste spolu prežili, len spomienky si si zachoval.
No zmier sa s tým,že ho už nikdy neobíjmeš a nepobozkáš.
Preto nájdi si už druhú lásku a neskôr sa aj šťasti dočkáš.
SPOMIENKY
dátum vloženia
19. 2. 2007 16:03
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah19. 2. 2007 16:03
Básnička je vložená v kategórii Smutné
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- nereg. Jana
waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw
19. 2. 2007 18:38 - nereg. SeLm!cKa
je to velmi pekne
super!
22. 2. 2007 08:42
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
