Basnicky.sk

SPOMIENKY

Keď odišiel niekto,koho si mal rád
zostal žial ti iba.
Spomenul si si naňho tisíckrát
a zistil, že ako veľmi ti už chýba.
Chýbajú ti jeho nežné dotyky,modré oči a krásna tvár
chýba ti všetko čo ste spolu prežili, len spomienky si si zachoval.
No zmier sa s tým,že ho už nikdy neobíjmeš a nepobozkáš.
Preto nájdi si už druhú lásku a neskôr sa aj šťasti dočkáš.
dátum vloženia
19. 2. 2007 16:03
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Básnička je vložená v kategórii Smutné
linky Uložit a zdieľať

Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti

Komentáre k básničke
  1. nereg. Jana

    waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw

    19. 2. 2007 18:38
  2. nereg. SeLm!cKa

    je to velmi pekne super!

    22. 2. 2007 08:42