Adusa 
Lubima TA
Stratila som Ta, viem teraz je už neskoro ľutovať.No snaď si smiem nechať aspoň niečo s nášho vzťahu.keby si to tak mohol byť Ty, ale viem to sa nedá.Tak mi nechaj aspoň spomienky.Spomienky na nás dvoch.Boli to krásne dni.No skončili sa a Ty si sa zrazu stratil a zničil si časť môjho srdca hoc si o tom ani len netušil.Vieš myslela som si, že si iný, že si môj.No bol to omyl.
Dátum vloženia 13. 2. 2007 23:15Básnička je vložená v kategórii Ostatné
Počet zobrazení básne 1993
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl

