Láska... ten najkrajší z citov
nevinný a bezúhonný zdá sa byť...
Je neuveriteľné, že popritom
do srdca sa vmiešal i iný cit.
Úbohý chlapčenské srdce zaľúbené
trpí láskou, ktorá smutnú príchuť má.
Čo neprezradil, bude navždy nevyslovené..
Len spomienky nech zahalí hmla...
Srdce mu dalo lásku darom
no dar sa zmení na prekliatie,
šťastie nahradí sa žiaľom...
Chýba mu sladké objatie...
A on už vie, na jeho nešťastie,
ako to objatie sladké chutí...
A srdce ho nenávidieť ju núti...
Dátum vloženia 6. 1. 2007 19:38Moni 
Láska a nenávisť
Básnička je vložená v kategórii Smutné
Počet zobrazení básne 1913
Nahlásiť príspevok ako nevhodný obsah
Odoberať RSS kanál tohto autora
Ulož si alebo zdieľaj tento príspevok v tvojej obľúbenej sociálnej sieti
Komentáre k básničke
- SlavoK
dá sa
6. 1. 2007 21:47
vybrali.sme
Linkuj.cz
Jagg.cz
Google
facebook
yahoo!
digg
delicious
furl
